KY Bilişim

0(850) 302 6656

Hemen Arayın

Hakkımızda Professional Web Site Design, Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

1994'ten bu yana yayıncılık, bilgisayar ve internet alanında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılında Türkiye'de hizmet veren ilk IBM Blade sunuculardan birini alarak yatırımlarını artırmış, sürekli alt yapısını geliştirerek ülkemizin en büyük kamu hizmetleri yazılım servisini verir hale gelmiştir.

Özel sektörde ise, gerek internet reklamcılığı, gerek hosting hizmetleri, gerekse de web sitesi çalışmalarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış satış, servis, yönetim ve idari personeller ile iş yaşamımıza her geçen gün büyüyerek devam etmekteyiz. İzmir'in önde gelen bilişim firmalarından biri olan kuruluşumuz kısa vadeli yatırımlarıyla şehrimizin bilişim ve internet konusunda lideri olma hedefindedir.

KY Bilişim çalışanları olarak, sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kurum ve bireylere en iyiyi sunmayı hedefliyor. Sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda sizin yerinize düşünebilmek, sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile sizlere hizmet vermenin, tüm çalışanlarımız adına gururunu yaşamaktayız.

Misyon / Vizyon

Gelişen teknoloji ile beraber ülkemizde de internet kullanımı giderek artmaktadır. Bir kaç sene sonra tüm kobilerin internette yerlerini almadan varlıklarını sürdüremeyeceğini gördük ve bunun için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda kendimize güveniyoruz. Toplumumuzun şartları artık firmalar dışında bireylerin dahi var olduklarını göstermek için sanal profiller yarattıklarının farkındayız. Bu farkındalığı tüm toplumumuza kazandırmak için çalışıyoruz.

Türkiye'nin de diğer gelişmiş ülkelerdeki gibi basit, anlaşılır, kullanışlı ve geliştirmeye açık portallara sahip olması gerektiğinin bilincindeyiz. Projelerimizde önem verdiğimiz ana temel de budur. Böylece ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır prensibini benimseyerek teknolojik gelişmelere uyum eşliğinde kendimizi her zaman bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Gençler bizim geleceğimizdir ve tüm gençlere sahip çıkmalıyız. Proje elemanlarımızı gençlerden seçerek gençlerin bilgilerine bilgi katmak ve işinde daha bilinçli personeller yetiştirmek ek hedeflerimiz arasındadır. Freelance çalışma grupları kurarak projelerimizi tasarlıyoruz ve uygulamaya geçiyoruz.

Varız çünkü sizinde bu toplumda var olduğunuzu göstermek istiyoruz.

blog

Blog'umuza katılın.

30.12.2013

Daha fazla

map

Gazi Bulvarı No:81 K:6 Çankaya-İZMİR
PK:35280